Coi Leray challenges anyone to approach his “Pretty Boy” Beau Pressa

Sharing is caring!

Coi Leray, şarkıları ve iddialı klipleriyle meteorik yükselişine damgasını vuran hip-hop’un yıldızlarından biri. 24 yaşındaki rapçi  , 2018’de No Letting Up, Pac Girl ve Huddy gibi parçalar içeren Every Thing CoZ mixtape’ini yayınladı  . Ancak yıldızın insanların dikkatini çekmesinin bir başka nedeni de aşk ilişkisi. 

Leray erkek arkadaşı hakkında çılgına döndü: “Deneme bile !!” 

Bazılarının Coi Leray  ve Pressa’nın ayrıldığına inandığı bir zaman  vardı. Eleştirilerin ve birçok olumsuzluğun kurbanı oldular. Ancak Toronto yıldızıyla yaptığımız son röportajda Press, kendisinin ve ünlü kız arkadaşının incelemeleri umursamadığını iddia etti. Çift ayrıca romantizminin en güçlü olduğunu söylüyor. 

Rap listelerinde tırmanmayı ve türün bir sonraki büyük sanatçıları olmayı umuyorlar, ancak sanatçılarla çıktıkları için ilişkileri genellikle yeteneklerini gölgede bırakıyor. Kısa süre önce HNHH’ye “Boktan yorumlar hakkında endişelenme” dedi. “Hayatla hiçbir ilgisi olmayan birinden gelmez. Annelerinin evinde tweet atan orospu çocukları için endişelenmiyoruz.  Coi da söz  Pressa  ona iltifat ve gerekirse ona ilişkiyi savunmak söyledi. Nerede Twitter’da  Pressa Filipinli ve Jamaikalı Kanadalı bir adam. Evet, güzel bir çocuk var ve o görgü” ama beni yanlış anlamayın! !!! “  Twinnem” rapçi tweetledi. “Güzel kahverengi teni ve uzun Asya saçları tüylerinizi gıdıklayabilir, 

Leave a Comment