Eroin ve Fentanil: Fetty Wap arrested by the FBI

Sharing is caring!

Fetty Wap was arrested by the FBI Rolling Loud Festivali sırasında He is accused of having sold more than a hundred kilos of various Long Island ve New Jersey’de together with five other accomplices. Daha fazla bilgi conviction daha fazla bilgi 30-year-olds can expect life imprisonment.

Fetty Wap arrested for selling drugs

Fetty Wap, Rolling Loud Festivali’nin ilk gününde sahne almalıydı, ancak FBI yetkilileri rapçiyi olay yerinde tutukladı. 2019’dan beri bir kolluk görevlisi de dahil olmak üzere beş kişiyle birlikte büyük çapta uyuşturucu sattığı söyleniyor. Bunlara eroin, kokain, fentanil ve crack dahildir. Eş sanıkları da bu bağlamda yasa dışı silah kullanmakla suçlanıyor.

Altı kişinin, Amerikan postanesiand they are said to have brought drugs east from the west coast of America with the help of converted cars. Rapçinin memleketi olan Long Island ve New Jersey’de satıldığı söyleniyor.

Fetty Wap’ın avukatı yaptığı açıklamada, tüm hikayenin çabucak düzeltilebilecek bir yanlış anlaşılma olduğunu umduğunu söyledi. “Trap Queen” rapçisi şu anda hala gözaltında. Kefalet başvurusu yapılmadı. Maksimum ceza müebbet hapistir.

Mac Miller bayi sadece sahada suçunu kabul fentanil eklenmesi için için geç rapçi uyuşturucu ölümünden sonuçlanan. Opioid şimdi Amerika Birleşik Devletleri’ndeki aşırı doz ölümlerinin çoğundan sorumludur.

Fetty Wap kızının ölümünü bildirdi

İlk şapka Fetty Wap dedicated a live performance to his daughter, ve made the sad news public that the 4-year-old had passed away. Ölüm cezası, death yalan söylemez.

Leave a Comment